Víte, že francouzsky se hovoří na třech kontinentech?

 

Francouzština je románský jazyk, kterým se hovoří především ve Francii, Belgii, Švýcarsku, ale také v Kanadě a mnoha zemích Afriky. Dříve byla francouzština hlavním jazykem světové diplomacie. Tuto roli již dnes nehraje, přesto má velký význam jak při cestování, tak například v oficiální komunikaci v Evropské unii.

Bez znalosti cizího jazyka, a to platí nejen pro angličtinu, zůstává náš obzor omezený. Stejně tak i naše hodnota na trhu práce. Podle údajů společnosti Profesia znalost francouzského jazyka udává méně než 3% uchazečů o práci. Umět francouzsky, alespoň na úrovni druhého cizího jazyka, tak může znamenat nezanedbatelnou výhodu na trhu práce. Patříte i Vy k těm, kteří potřebují zlepšit své jazykové kompetence? Řešením je jazykový kurz v kvalitní jazykové škole.

V Praze nalezneme okolo stovky jazykových škol. Řada z nich nabízí pro veřejnost kurzy francouzštiny. Ne každá jazyková škola je ale kvalitní, ne každý kurz bude vyhovovat Vašim potřebám. Tyto stránky Vám mohou pomoci, pokud hledáte dobré kurzy francouzštiny v Praze.

 

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.